Vinn «Søndagsmiddag»! Pin på Pinterest

Vinn «Søndagsmiddag»!

4 porsjoner

Jeg ønsker meg flere «likere» på Facebook! Har du ennå ikke klikket «liker» på facebooksiden min, men går inn og gjør det nå, har du mulighet til å vinne min splitter nye bok – «Søndagsmiddag».

Jeg trekker ut 3 heldige vinnere når jeg har fått 2.000 «likere», så fortsetter jeg med å trekke 3 nye vinnere når jeg har fått 2.500. Får jeg 3.000, blir det 3 nye vinnere. Du skjønner tegninga! Konkurransen starter akkurat nå, og nå har jeg 1.787 «likere».

Det eneste du trenger å gjøre, er å trykke «liker» på Facebooksiden til Fru Timian. Jeg ser alle som trykker, så du trenger ikke å gi mer beskjed enn bare å trykke.

Spre det gjerne til dine venner også!

Jeg håper på full mobilisering og masse nye facebookvenner!

Vinn

Marit Røttingsnes Westlie
– Bare gode smaker

Hei, jeg heter Marit Røttingsnes Westlie og er Fru Timian

Her deler jeg oppskriftene jeg lager til min egen familie – ujålete hverdagsmat folk får til, og litt ekstra godt til helgen.

Gode alternativer

Kommentarer 8

Logg inn for å skrive kommentarer.

  1. Kari- Mette Pederssen 29. september 2012

    Hei, vi som alt er medlemmer, er vi med. Jeg har tipset om siden din til venner og delt deg på siden min 🙂

    Svar til Kari- Mette Pederssen

    1. Fru Timian 30. september 2012

      Hei Kari-Mette! Tusen takk for at du tipser og deler! Det setter jeg veldig stor pris på. Akkurat nå hadde jeg tenkt at vinnersjansene på ny bok skulle være for de nye "likerne" mine på Facebook, men det kommer helt sikkert nye aktiviteter hvor alle har muligheter for å vinne. GOd saøndag til deg! 🙂 Marit

      Svar til Fru Timian

  2. Monica Karin 6. oktober 2012

    Da var jeg blitt LIKER av siden din også 🙂 Ha en kjempe fin lørdag 🙂

    Svar til Monica Karin

  3. Synnøve Kristiansen 10. oktober 2012

    Hihi, nå fikk jeg lyst til å trykke "liker ikke" på siden din, for å så kunne trykke liker! Skal ikke gjøre det selv om jeg hatr veldig lyst å være med for å ha en sjanse til å vinne den nye boken.(som jeg ennå ikke er kommet så langt at jeg har fått kjøpt), Jeg er en stor fan av både blogg og FB-side og bøker, og jeg bruker dine oppskrivter ofte! Jeg skal likevel dele på siden min og anbefale deg til mine venner!

    Svar til Synnøve Kristiansen

  4. Fru Timian 10. oktober 2012

    Tusen takk for at du deler, Synnøve! Jeg må snart ha en eller annen konkurranse for de av dere som har fulgt meg lenge også. Tenke, tenke 🙂

    Svar til Fru Timian

  5. Monica Karin 17. oktober 2012

    Jeg har Likt siden din lenge på facebook. Jeg har delt siden din i dag igjen,synes den fortjener og bli delt. Mange fler må få vite om siden også synes jeg. Ønsker deg en videre fin uke.. Stor hilsen fra Monica Karin canim_monica@hotmail.com

    Svar til Monica Karin