Når du trenger god plass i kjøleskapet Pin på Pinterest

Når du trenger god plass i kjøleskapet

4 porsjoner

Jeg tror kanskje ikke jeg hadde greid meg uten et stort kjølehjørne hjemme! Det er utrolig deilig å ha så stor plass at jeg kan handle inn akkurat hva jeg vil uten å bekymre meg for om jeg får plass i kjøleskapet eller ikke.

Jeg er så heldig å få være ambassadør for Norcool sine kjølehjørner, og i dem får du virkelig plass til alt du vil!

Med en familie som konsumerer mengder med melk, som har verpeglade høns, og meg som baker masse, er dette samarbeidet perfekt. Ja, hva gjør du egentlig hvis du har en kake som står på stettefat (og som trenger å stå i kjøleskap) og du har et vanlig kjøleskap? Jeg har skrevet om kjølehjørnet her på bloggen en gang før også. Det kan du lese her.

Norcool sine kjølehjørner er like store som 4-5 store kjøleskap og de er klassifisert i energiklasse A+. I år er jeg og kjølehjørnet med i produktkatalogen deres! Det synes jeg er skikkelig kult!

Du kan se hele katalogen her.

Fru Timian og kjølehjørne fra NorcoolFru Timian og kjølehjørne fra Norcool

 

 

Dette blogginnlegget er skrevet i samarbeid med Norcool. 

 

Marit Røttingsnes Westlie
– Bare gode smaker

Hei, jeg heter Marit Røttingsnes Westlie og er Fru Timian

Her deler jeg oppskriftene jeg lager til min egen familie – ujålete hverdagsmat folk får til, og litt ekstra godt til helgen.

Gode alternativer

Kommentarer 1

Logg inn for å skrive kommentarer.